Bu sayfada sizinle beraber Bitclub network kazanç planı hakkında en sade bilgileri paylaşacağız ayrıca bitclub network kazanç tablosu ile dijital para üretimimizi eğer tavsiye edersek neler kazanabileceğimizi göreceğiz.

Bitclub network kazanç planı hakkında internette bir çok bilgi veya videolu anlatımlar bulabilirsiniz. Bazıları size karışık bazıları ise çok zor gelebilir. Fakat burada temel öğrenmemiz gereken şudur, yaptığımız işi zorlaştırmayıp en basit ve kısa anlatım yolu ile yavaş yavaş anlamaya çalışmaktır. Bitclub Network'de beş farklı organizasyon kazancı söz konusudur.

bitclub-yatirim-kazanci
Bitclub Yatırım Kazancı
bitclub-referans-kazanci
Bitclub Referans Kazancı
bitclub-geri-yatirim-kazanci
Bitclub Geri Yatırım Bonusu
bitclub-binary-kazanci
Bitclub Binary Kazancı
matching-bonus-in-binary
Bitclub Matcing Bonus

1. Yatırım Kazancı :

Yatırım Kazancı

Bitclub network de bulunan bitcoin paketleri yada altcoin paketlerinden elde edeceğiniz günlük kazançlardır. Bitclub network dijital para madenciliği yaptığı için günlük üretilen dijital paraları mevcut üyelerine dağıtan bir firmadır.

Burada siz hangi üretim paketinden aldı iseniz günlük o paket karşılığında size dijital para ödenir. Burada kesinleşen bir kazanç fırsatı söz konusu değildir. Söz konusu olmamasının sebebi ise üretilen dijital paranın miktarı, zorluk seviyesi yada Bitclub içerisinde dağılım yapılan üyelerin çokluğu ve azlığı ile değişkenlik gösterir. Madencilik işi içerisinde size kimse net rakamlar ile konuşamaz. Olasılıklar her zaman değişkenlik gösterebilir.

Bitclub network üretimlerine ortalama olarak bakıldığında paket farketmeksizin size aylık %6 ile %9 arasında para kazandırır. 

1. Referans Kazancı :

Referans Kazancı

Burada siz, sizin davet ettiğiniz kişilerin almış oldukları paketler üzerinden kazandığınız miktarlardır. Bu oran %5 ile %8 arasında değişmektedir. Detaylı bitclub referans kazançlarını aşağıda açık bir şekilde anlattım. 

 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 1. ve 2. kişiden %5  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 3. , 4. ve 5. kişiden %6  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 6. 7. ve 8. kişiden %7  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 9. ve sonra ki  kişiden %8  kazanırsınız.

Sadece referans kazançları yukarıda ki tablo ile sınırlı değildir. Bitclub Network adil bir çalışma planı ile aradaki kazanç farklarını yukarıya doğru dağıtmaktadır. Eğer daha fazlasını öğrenmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

3. Geri Yatırım Bonusu : 

Geri yatırım

Siz bir adet paket satın aldınız. ve içeride ki mevcut paketinizi büyütmek istiyorsunuz diyelim. Siz 2. ve 3. paketi satın almadan sadece günlük kazandığınız dijital paraları tekrar paket alımı yapmak için kullanırsanız. Sizin içerideki mevcut paketiniz artış gösterecektir. Siz mevcut paketinizi arttırırken sizin sponsorunuza da yukarı daki referans kazançları gibi sadece sizin geri yatırıma gönderdiğiniz rakamlar üzerinden her 10-15 günde bir ödeme yapılır. Geri yatırım bonusunda ise aşağıda ki kazanç dağılımı ile kazançlar dağıtılır.

 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 1. ve 2. kişiden %10  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 3. , 4. ve 5. kişiden %12  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 6. 7. ve 8. kişiden %16  kazanırsınız.
 • Sizin referans linkiniz ile kayıt olan 9. ve sonra ki  kişiden %18  kazanırsınız.

Aynı şekilde geri yatırım bonusları yukarıda ki tablo ile sınırlı değildir. Eğer daha fazlasını öğrenmek isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

4. Binary Kazancı : 

Binary Kazancı

Biliyorsunuz ki her network marketing firması kazanç planı dağılımı yaparken bir plan dahilinde bunu gerçekleştirir. Bitclub network iki farklı network marketing sistemi ile aynı anda kazanç dağılımı yapar. Bu adımda binary kazancında bahsedeceğim. Binary sistem 2 iki koldan oluşur sağ ve sol. Para kazanabilmeniz için sizden puan eşleştirmenizi ister. Bitclub network'de her paketin mevcut bir puanı vardır. Her sağ ve sol kolda 15 puan eşleşmesinde 200 dolar kazanırsınız. 

 • 500 dolarlık paket 3 puan
 • 1000 dolarlık paket 6 puan 
 • 2000 dolarlık paket 12 puan
 • 3500 dolarlık paket 21 puan

Burayı iyi anlayabilmek için basit bakmalısınız. sağ kolunuzda 15 puan varsa sol kolunuzda da 15 puan olduğunda siz 200 dolar kazanırsınız. Sağ kolunuzda 12 puan var, sol kolunuzda 15 puan var diyelim. O zaman sizin veya sağ kolunuzda bulunan herhangi birisinin 3 puanlık kayıt yapması gerekir.

5. Matcing Bonus : 

matcing bunus level

Bitclub matcing bonus 4. kazanç şekli olan binary kazancında sizin kayıt ettiğiniz kişilerin her 200 dolar kazanmasında size %5 extra bonus olarak verilmesidir. Burada dikkat etmemiz gereken şudur. Siz 1. hattınıza sınırsız kişi ekleyebilirsiniz. Onlarda kendi 1. hatlarına sınırsız kişi ekleyebilir. Matcing bonus unilevel sistemde sizin 10 hat derinliğinize göre ve sizin kariyerinize göre ödenir. 

Eğer siz;

 • Miner Kariyerindeyseniz : 1. ve 2. hattınızdan
 • Builder Kariyerindeyseniz : 3. ve 4. hattınızdan
 • Pro Builder  Kariyerindeyseniz : 5. ve 6. hattınızdan
 • Master Builder  Kariyerindeyseniz : 7. ve 8. hattınızdan
 • Monster Builder  Kariyerindeyseniz : 9. hattınızdan
 • Mega Monster Builder  Kariyerindeyseniz : 10. hattınızdan

Sizde Dijital Para Madencileri Arasına Katılabilirsiniz. Bitclub Network'e ilk Adımınızı Atmak için TIKLAYIN !!!


11 Farklı Dijital Para Üretim Paketleri için Tıklayın.

6 Farklı Organizasyon Kazancı için Tıklayın.

Zirveye Götürecek 6 Kariyer Planı için Tıklayın.

Bitclub İzlanda Üretim Tesisleri için Tıklayın.


Sorduğunuz Soru Bitclub Güvenilir mi