Bitclub kariyer planı sizin oluşturmuş olduğunuz takıma liderlik yaptığınız için size emeğinizin karşılığında verilir. Şuanda Bitclub kariyer nasıl yapılır sorusunu sorar gibisiniz. Aşağıda tüm kariyer basamaklarını adım adım anlatmaya çalıştım.

Bitclub network kariyer planı altı farklı kariyer basamağından oluşmaktadır. Bitclub kariyer nasıl yapılır sorunuza ise planlı çalışarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm kariyer basamaklarını adım adım tırmanmak için birinci kariyerden sonra sadece üç kişi ile en üst kariyere ulaşabilirsiniz.

bitclub-network-miner
Bitclub Miner Kariyeri

Bitclub miner kariyeri

Siz paket aldığınız andan itibaren miner kariyeri ile başlamış olursunuz. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden dört (4) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

bitclub-network-builder
Bitclub Builder Kariyeri

Bitclub builder kariyeri

Sizin referansınız ile kayıt olmuş olan beş (5) kişinin ikişer (2'şer) kişi yapması gerekiyor ve en az on bin dolar (10,000 dolar) ciro yapmanız isteniyor. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden beş (5) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

bitclub-network-pro
Bitclub Pro Builder Kariyeri

Bitclub pro builder kariyeri

Bu kariyer iti bari ile sadece gelecek kariyerleri üç (3) kişi ile tamamlayabilirsiniz. Üç (3) kişinin de ayrı ayrı builder kariyerine gelmesi ve toplam takım cironuzun elli bin (50,000 dolar) olması isteniyor. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden altı (6) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

bitclub-network-master
Bitclub Master Builder Kariyeri

Bitclub master builder kariyeri

Üç (3) kişinin de ayrı ayrı Pro builder kariyerine gelmesi ve toplam takım cironuzun iki yüz elli bin (250,000 dolar) olması isteniyor. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden sekiz (8) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

bitclub-network-monster
Bitclub Monster Builder Kariyeri

Bitclub monster builder kariyeri

Üç (3) kişinin de ayrı ayrı Master builder kariyerine gelmesi ve toplam takım cironuzun iki milyon dolar (2,000,000 dolar) olması isteniyor. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden on (10) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

bitclub-network-mega
Bitclub Mega Monster Kariyeri

Bitclub mega monster builder kariyeri

Üç (3) kişinin de ayrı ayrı Monster builder kariyerine gelmesi ve toplam takım cironuzun on milyon dolar (10,000,000 dolar) olması isteniyor. Bu kariyerde günlük binary eşleşmelerinden on iki (12) defa alma hakkınız oluyor. Takımınızda ki kişilerden sınırsız sayıda matching bonus kazanma imkanı sunuluyor.

Sizde Dijital Para Madencileri Arasına Katılabilirsiniz. Bitclub Network'e ilk Adımınızı Atmak için TIKLAYIN !!!


11 Farklı Dijital Para Üretim Paketleri için Tıklayın.

6 Farklı Organizasyon Kazancı için Tıklayın.

Zirveye Götürecek 6 Kariyer Planı için Tıklayın.

Bitclub İzlanda Üretim Tesisleri için Tıklayın.


Sorduğunuz Soru Bitclub Güvenilir mi