Bionluk Kimin, Para Kazanma, Freelancer Olma ve Güvenilir Mi

Bionluk hakkında tüm detaylar. Hayatını sürdürmek için bir iş kolunda çalışmak gereklidir. Son yıllarda popüler bir iş fikirleri olarak serbest çalışma görülüyor. İngilizce freelance kelimesi serbest çalışma anlamına geliyor. Bu anlamda kullanılan freelancer kelimesi ingilizce özgür savaşçı anlamına gelir. Buradan bağlantı yapılarak serbest çalışan yani freelancer kavramı ortaya çıkmıştır.

Freelancer çalışarak para kazanmak istiyorsanız burada kendi işini kurar ve geliştirir. Bunu özellikle internet üzerinden yapar. Bu bağlamda işinin detaylarına hakim ve yaratıcı yönü güçlü kişiler başarılı bir freelancer olabilir. Serbest çalışan yani freelancer kavramı günümüzde yaygın olarak kullanılır. Bionluk sitesi freelancer olmak isteyen, işini kaliteli ve hızlı yapan pek çok kişi ile çalışıyor.

Bionluk Kimin

Bu site Utku Subakan ve Onur Şahin tarafından 2014 yılında kuruldu. Son dönemde kurucusu Dr. Joachim Behrendt olan BIC Angel investment, siteye ciddi miktarda yatırım yaptı. Ayrıca BIC Angel investment aracılığı ile bionluk sitesine pek çok yatırımcı yatırım yapmıştır.

Bionluk Nasıl Üye Olunur

Arama motoruna bionluk.com yazıp atılır. Site içinde hemen kaydol seçeneğine tıklanır. Burada Facebook, Google veya e posta ile kayıt ol seçeneklerinden istenilen seçilir. Burada yönergeler takip edilir ve üyelik tamamlanır.

Bionluk Sitesinin Çalışma Prensipleri Nelerdir

Bu sitede hizmet üreten freelancer ile alıcı bir araya getirilir. Bu site işi veya özel hayatı için hizmet almak isteyen kişilere yaratıcı iş fikirleri sunuyor. Bu fikirler, konusunda uzman freelancer tarafından alıcının isteğine göre hazırlanır.Bu sitede işinde uzman olan gençlerle çalışmak hedefleniyor. Çok kaliteli işler çıkaran serbest çalışanlar var. Sitenin temel prensibi müşteri memnuniyeti.

Bionluk sitesi para akışını güvenli bir şekilde yapmak için havuz sistemi geliştirmiş. Alıcı almak istediği işin ücretini verince bu para havuza aktarılıyor. Freelancer, işi bitirdikten ve iş müşteri tarafından onaylandıktan sonra ücretini bu havuzdan alıyor. Müşteri işten memnun kalmazsa yatırdığı parayı geri alıp işten vazgeçebilir.

Bionluk Frelancer Olmak

Bionluk frelancer olmak için; bu siteyi, üye olan, oradaki mal ve hizmetlerden yaralanmak isteyen, 18 yaşını doldurmuş herkes kullanır. Ayrıca bu siteyi mal veya hizmetini alıcı ile buluşturmak isteyen siteye kayıtlı tüm serbest çalışanlar da kullanır.

Kullanıcılar üyelik sözleşmesini kabul eder. Bu nedenle sözleşme okunup iyi anlaşılmalıdır. Kullanıma devam edebilmek için üyelik sözleşmesindeki şartlara uymak gerekir. Aksi halde site tarafından üyelikten uzaklaştırma söz konusu olabilir.

Bionluktan Para Kazanma Yolları Nelerdir

Serbest çalışan olma fikri dünyada çok rağbet gören bir fikir. Hem iş sahibi olma hem de kendi çalışma ortamını belirleyebilmek çok cazip. Bu tarz bir iş ortamını freelancer olarak çalışanların sağlaması mümkün. Ürünü iyi olan bir freelancer, bionluk sitesi aracılığı ile tatmin edici bir miktar para kazanıp, kendine iyi bir iş pazarı oluşturur. Aşağıdaki paragrafta bionluk para kazanma hakkında bilgiler aktaracağım.

Bionluk sitesinde başarılı bir freelancer olmak için; Kendini ve yapabileceklerini detaylı şekilde anlatmak gerekir. Bunu bir cv hazırlar gibi ele almalı ve çarpıcı bir özgeçmiş hazırlanmalı. Freelancer ürününü yada vereceği hizmeti anlatırken detaycı olmalı. İşin detaylarını iyi açıklanmış görmek alıcının ilgisini çekecektir.

Sitede müşteri ile iletişim kurmak çok önemlidir. Müşteri ile sürekli iletişimde olan bir freelancer hem güven verir hem de ne istendiğini iyi anlar. İşi kısa sürede yapmak, başarılı olma oranını artırır. Kaliteli bir iş elbette başarılı bir freelancer olmanın temel şartıdır.

Bionluk Sitesinde Hızlı Satış Teknikleri Nelerdir

Site kendi bünyesinde yer alan serbest çalışanlar için Facebook Grubu oluşturmuş. Bu yolla kendini ve işini etkin şekilde tanıtan freelancer satışını artırma fırsatı bulabilir. Bu sosyal platform ile daha geniş bir alana adını duyurma imkanı sunulmuş.

Bu sitede en hızlı satış yolu elbette müşteriyi çekecek bir tanıtım yapmakla başlıyor. Müşterinin memnun olması da sağlanırsa en başarılı freelancer olma şansı artıyor. Site içinde haftanın freelanceri tanıtılıyor. Yani yapılan işin kalitesi en iyi satış tekniği haline geliyor.

​​Bionlukta En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir
​​Bionlukta En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir

​​Bionlukta En Çok Satılan Hizmetler Hangileridir

Site incelendiğinde pek çok iş alanında hizmet üretildiği görülüyor. Bu hizmetler içinde elbette bazıları daha çok rağbet görüyor. ​​​​Bu sitede ön planda olan pek çok iş var. Belli başlı işleri şöyle sıralayabiliriz:

  1. ​​​​​​Site yapma
  2. SEO hizmetleri
  3. Blog tasarlama
  4. Grafik tasarım özellikle logo tasarlama
  5. Çeviri yapma
  6. Yaratıcı video ve animasyon işleri
  7. Yazılım teknolojisi ürünleri
  8. İnternet reklamcılığı

Elbette bionluk, akla gelebilecek her türlü yaratıcı fikri olan freelancer için kapılarını açmış. Daha pek çok alanda fikirlerinizi hayata geçirme fırsatını bu sitede buluyorsunuz. Ayrıca güvenli bir şekilde online para kazanma şeklinizde sağlanıyor.

Bionluk Güvenilir Mi
Bionluk Güvenilir Mi

Bionluk Güvenilir Mi

Bütün internet aktivitelerinde temel kaygı genelde güvenlik olur. İlk akla gelen soruda bionluk güvenilir mi sorusudur. Özellikle ticari işler yapan sitelerin güvenilir olması çok önemlidir. Bionluk uzun süredir işlevde olan ve sistemini oturtmuş bir site. Çalışma sistemi, güvenliği ön plana alacak şekilde geliştirilmiş.

Farklı yatırımcıları ile sitenin güvenilirliği daha da artırılmış. Çalışanlarının ortaya koyduğu kaliteli ürünler ve disiplinli çalışma anlayışları sayesinde de güvenilir olma seviyesi yükseliyor.

Bionluk Yasal Mı
Bionluk Yasal Mı

Bionluk Yasal Mı

Elbette site, tüm isimlere sahip, güvenlik tedbirlerini almış, vergisini ödeyen yasal bir sitedir. Gereken izinler alınmıştır. Güvenlik tedbirlerine de dikkat edilir. Bionluk sitesi güvenilir bir şekilde alıcı ve satıcıyı buluşturan bir aracı konumunu yapar. Bu sebeple her iki tarafın güvenli bir şekilde işini üretip sonucunu alması için gereken ortamı hazırlamıştır.

Bionlukta Hesap İptali

Oldukça işlevsel ve aranan ürüne ulaşılabilen bir site bionluk. Ancak herhangi bir nedenle üyelik iptali istenirse de bu işlem oldukça kolay. Kullanıcı kendi kişisel hesabına giriş yaptıktan sonra üyelik iptali seçeneği ile rahatlıkla üyelikten çıkabilir.

Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 3 Ortalama Puan: 4]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


CAPTCHA Image
Reload Image