BenimPropam Hakkında Tüm Bilgiler Burada

BenimPropam yerli sermayeyle kurulmuş olan, yerli network marketing şirketleri arasında bulunan, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesini sağlayan hem kazanmak hem de hayalindeki işini kurmak isteyenlerin ortak bir çatı altında buluşturulduğu güvenilir network sistemini oluşturmaktadır.

Bu anlamıyla düşünüldüğü zaman bu sistemin dünden bugüne kadarki var olan tüm sistemlerden kesinlikle ayrı bir yapısının olduğu ve bu sistemin sadece bir kişiyi değil sitede üye olan her bir kişiyi kazandırmaya yönelik çalışmalarının bulunduğu söylenmektedir.

Tüm bu yönleriyle BenimPropam kozmetik ürünlerinden, makyaj setlerine, hediyelik eşyalardan ev dekorasyonuna kadar her anlamda hayalini kurmak istediğiniz ve kendi işiniz olsun istediğiniz bir alan olarak network marketing denildiği zaman akla gelmektedir. Eğer network marketing nedir merak ediyorsanız bu makalemi okumalısınız.

BenimPropam Nedir
BenimPropam Nedir

BenimPropam Nedir

BenimPropam nedir %100 yerli sermayeyle kurulmuş olan ve “Geleceğiniz Burada” sloganıyla hizmet sunan hayalleri gerçeğe dönüştüren bir platformdur. Bu platforma her yaştan insanın kayıt olması mümkündür. Bu site kesinlikle sıradan bir satış sitesi değildir. Mevcut katalog ürünleri üzerinden üyelerinin kazanabileceği bir sistem özelliğini taşımaktadır.

Network marketing adıyla bilinen internetten satış sisteminin en temel merkezi özelliğini taşımaktadır. Üyelerinin üyelik işlemleri için üyelik formunu tamamlaması ve hemen ardından da elektronik posta adreslerine (e-mail) gelen aktivasyon linkine tıklayarak sisteme giriş yapmaları gerekmektedir.

Sisteme giriş yapılmasının ardından platformun üyelerine sunmuş olduğu birbirinden en özel 2018 katalog setlerine ve tüm network marketing programlarına katılmaları sağlanmaktadır.

Bunun için öncelikle üyelerin BenimPropam Akademi adıyla verilen ücretsiz eğitimlere katılarak sistemin işleyişi hakkında detaylı olarak bilgi elde etmeleri sağlanmaktadır. Elde edilen tüm bu bilgilere dayanarak bütünüyle sistemden haberdar olarak bilinçli satış ortaklığı sürecine katılma imkanı sunmaktadır.

Bu anlamda hayalleri süsleyen ve hayalleri gerçeğe dönüştüren bir kendi işinizi oluşturabileceğiniz alanı yaratmaktadır. Tümüyle her türlü alana yönelik olarak hayallerin gerçekleştirilmesine yönelik projeler üretmeye devam eden sistem en güncel katalog ürünleriyle de yine göz alan yenilikleri bir arada sunan sitelerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

BenimPropam Ürünleri
BenimPropam Ürünleri

BenimPropam Ürünleri

BenimPropam katalog ürünleri üye olan herkesin anında görebilme imkanı bulunmaktadır. E-Katalog hizmetine dayanan bu geniş çaplı özelliği sayesinde tüm yönleriyle üyelerinin katalog paketlerini inceleyerek hayalini kurdukları kendi işlerini yapabilecekleri katalog setlerini ve katalog paketlerini alarak bunları pazarlamaları gerekiyor.

Bunun için hazırlanan ücretsiz eğitim setleriyle anında hayallerin gerçekleştirilmesi, her bir satış üzerinden kazançlar oluşturularak kendi evinizden kazanç yakalama fırsatları sunulmaktadır.

Ürünleri arasında kozmetik ürünleri başta gelmekte olup bunlar makyaj ürünlerinden, doğal bakım setlerinden, vücut besleyici ürünlerinden oluşmaktadır. Ayrıca herkesin ilgi alanlarına giren diğer alanlarla ilgili olarak en güncel katalog paketleri bulunarak 2018 yılının güncelliğiyle süslenen elektronik kataloglar üzerinden hizmet verilmektedir.

Üyelik başvurusu ve ardından hesap aktivasyonunun tamamlanmasının hemen ardından katalog ürünlerini tüm üyelerinin inceleme imkanı vardır. Tüm bu imkanlar doğrultusunda değerlendirildiği zaman son derece kaliteli ve son derece önde gelen yaklaşımlarla en temel hizmetler ortaya konulmaktadır.

BenimPropam Yorumları​​​​​​​
BenimPropam Yorumları​​​​​​​

BenimPropam Yorumları​​​​​​​

BenimPropam yorumları ise bakımından dikkat çeken temel noktalardan bir diğeri olarak sosyal medyadaki yorumlara da yer vermek gerekir. Sosyal medyadaki yapılan yorumlar dikkate alındığı zaman olumlu bulanların gayet fazlaca olduğu hatta aktif olarak sistemi kullanmaya başlayanların var olduğu ortada durmaktadır.

Fakat yine yapılan yorumlar ekseriyetle halen sıradan satış ve pazarlama sitesi olduğu yönünde şekillenmektedir. Şunun açıkça belirtilmesi gerekir ki BenimPropam sisteminin tek taraflı olarak ürünlerini üyelerine satmak gibi bir amacı yoktur.

Katalog paketlerini üyeleri aracılığıyla satmak ve hem üyelerinin ilgi alanlarına giren konular üzerinde çalışma imkanını sunmak hem de aynı zamanda onları kazandırmak amaçlanmaktadır. Bu sisteme network sistemi adı verilmektedir.

Bu sistem Avrupa çapında bundan on yıl öncesinde dahi yaygın olarak uygulanmaya devam edilmektedir. Fakat ülkemizde henüz söz konusu sistem tereddütle karşılandığından belirli bir temele oturmamıştır.

BenimPropam Kazanç Planı​​​​​​​
BenimPropam Kazanç Planı​​​​​​​

BenimPropam Kazanç Planı​​​​​​​

Farma İlaç ve Kozmetik Sanayi A.Ş. tarafından uzun 1993 yılından beri var olan ve güvenilir bir marka olarak günümüze kadar ulaşmayı başarabilen platform, üyelerinin Benimpropam kazanç planı karşısına “basic” ve “gold” paketler çıkarmaktadır. Bu paketler dışında ekstra primler ve haftalık çekilişler de düzenlemektedir.

Düzenlemiş olduğu tüm bu kampanyalarıyla üyelerinin kazanması konusunda tamamen üst düzey bir platform olmasına yakışır şekilde faaliyetleri meydana getirmeyi sürdürmektedir.

Yine ortada duran en temel yaklaşımlarından olarak kazanç noktasındaki tüm akılda kalan soruların açıklığa kavuşturulması ve üyelerinin tamamen eğitilmesi için BenimPropam Akademi ile eğitim almalarını ve platformun işleyişini tüm boyutlarıyla gözler önüne sermektedir.

Ortaya koymaya devam ettiği tüm bu yetkin nitelikleriyle kazanç planını yukarıdaki Basic ve Gold olarak farklı fiyatlandırmalar üzerinden yürütmektedir. Aynı zamanda network marketing nasıl yapılır makalem de size yol gösterebilir.

BenimPropam Üye Girişi​​​​​​​
BenimPropam Üye Girişi​​​​​​​

BenimPropam Üye Girişi​​​​​​​

Üye olmak son derece kolay. Bunun için BenimPropam sitesindeki kayıt ol butonuna tıklayarak karşınıza çıkan kayıt formundaki tüm bilgileri doldurmanızın ardından üye olabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsiz bir işlemdir. Üyelik için kayıt formunda istenen bilgiler gerçek ad ve soyad bilgileriniz, doğum tarihiniz, açık adresiniz, mesleğiniz ve eğitim durumunuz gibi klasik sorulardan oluşan ve sizin gerçek kimliğinizi tanımaya yönelik bir başvuru sürecidir.

Tüm bu süreçlerin tamamlanarak anında üyelik işlemlerini tamamlamış halde tüm katalog setlerini incelemek ve hayallerinizi süsleyen işe, kendi network ağınıza başlamanız mümkün olmaktadır. Üyeler üye olduklarından hemen sonra eğitim almaktadırlar.

Böylece sistemin nasıl işleyişte olduğunu ve sistemin sağlamaya devam ettiği tüm yönleri çok kısa bir şekilde tanımaları sağlanarak tamamen kaliteli bir platform hizmeti verilmektedir.

BenimPropam Para Kazanma
BenimPropam Para Kazanma

BenimPropam Para Kazanma

Para kazanma üyenin kendi sistemdeki aktif zaman dilimine bağlı olmasına göre değişmektedir. Fakat kazanılan paranın günlük 100 TL ve üzerine çıktığını net olarak belirtmek mümkün olacaktır. Zaten sistemde zamanla yükselme olacağından para kazanma noktasında üyelerin kesinlikle aldıkları bu miktarların ilerleyerek daha yüksek seviyelere çıkması mümkün olmaktadır.

Özellikle Gold paket sistemine dahil olan üyelerin aldıkları günlük kazanç miktarları Türkiye’nin en çok maaş alan kesimiyle hemen hemen aynı düzeye çıkmaktadır ki bu da son derece para kazanmada yepyeni bir sistem olarak dikkat çekmektedir.

Her yönüyle karşılıklı kazanmaya ve kazandırmaya dayanan bir sistem olarak network marketing sistemi sunduğu birbirinden özel fırsatları ve birbirinden en özel olanakları çerçevesinde üyelerinin kazanç sağlamaları için onlara birbirinden farklı çözümler ve fırsatlar sunmaktadır.

Özetlemek gerekirse BenimPropam nedir diye soracak olursanız; BenimPropam 0 yerli sermayeyle kurulmuş ve “Geleceğiniz Burada” sloganıyla hizmet sunan ve hayallerinizi gerçeğe dönüştüren bir platformdur. Üstelik her yaştan insanın katılabileceği bir oluşumdur.

Mevcut katalog ürünleri üzerinden üyelerinin de kazanabileceği bir sistem özelliğini taşımaktadır. Network marketing adıyla da bilinen internetten satış sisteminin temel özellikleri taşımaktadır. Kimileri tarafından yapılan yorumlar ekseriyetle sıradan satış ve pazarlama sitesi olduğu yönünde şekillenmektedir yalnız tekrar vurgulamak gerekirse; şunun açıkça belirtilmesi gerekir ki BenimPropam sisteminin ürünlerini, üyelerine tek taraflı olarak satmak gibi bir amacı yoktur.

BenimPropam sisteminde para kazanma üyenin kendisine bağlıdır çünkü sistemde aktif olduğu zaman dilimine bağlı olarak kazancı değişmektedir. Farklı bir iş fikirleri olabilecek sınıftadır. Zaten sistemde zamanla yükselme olanağı da olacağından para kazanma noktasından bakılırsa, üyelerin aldıkları çeşitli miktarların ilerleyerek yüksek seviyelere çıkması mümkün olmaktadır.

BenimPropam her yönüyle karşılıklı kazanmaya ve kazandırmaya dayanan bir sistem olan network marketing sistemi olarak sunduğu, birbirinden özel fırsatları ve birbirinden özel olanakları sayesinde üyelerinin kazanç sağlamaları için onlara birbirinden farklı çözümler ve fırsatlar sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir