Aymnet Nano Aktif Chakra Kart Kullanımı, Özellikleri Ve Yorumları

3 binden fazla negatif iyon a sahip olan kart sağlık sorunları ile baş edilmede kullanılabilmektedir. İnsanlar günlük hayatları içerisinde birçok elektromanyetik alana maruz kalmaktadır. Bu elektromanyetik alanları özellikle televizyonlar, radyolar, cep telefonları ve telsiz gibi farklı elektronik aletler neden olmaktadır. Elektromanyetik alanların beden üzerinde kanıtlanmış yan etkileri bulunmaktadır. Aymnet chakra kart sayesinde bu yan etkileri en aza indirmektedir.

Vücudun enerji akışını olumlu yönde yönlendiren kart aynı zamanda vücudumuzda oluşan göz yorgunluğu, baş ağrısı, halsizlik gibi semptomlarında giderilmesini sağlamaktadır. Suyun moleküler yapısını düzenlediği bilinen negatif iyonlar yüzde yetmişi sudan oluşan vücudumuz için de son derece etkili olmaktadır. Diğer bir yandan kandaki oksijen akışını arttırarak karaciğerin temizleme görevini de desteklemektedir.

AYM Negatif ion Özellikleri

Negatif iyon özelliklerine sahip bu kartı kullanarak kişilerin sağlayabileceği faydalar arasında dengede ve kuvvette artış, esneklik, daha aktif olma, daha iyi odaklanma ve uyanıklık olmaktadır. aymnet chakra kart özellikleri arasında bulunan diğer etkenler ise şunlar olmaktadır:

  1. Kişilerin yaşamış olduğu streste ve gerginlikte azalma ve kendilerini daha dingin hissetme,
  2. Jet lag sebep olduğu etkilerinin giderilmesi,
  3. Hareket kabiliyetini arttırmarttırma,
  4. Kan dolaşımını güçlendirme,
  5. Vücudun toksinlere karşı göstermiş olduğu inflamasyonu azaltma,
  6. Bağışıklık sistemini güçlendirme,
  7. Enerji artışı sağlama,
  8. Biyolojik alanı güçlendirme,
  9. Zararlı ışınlara karşı koruma,

Aymnet Chakra Kart Kullananlar

Artan çevre kirliliği ve elektromanyetik cihaz kullanımı sebebiyle ne yazık ki şehirlerde yeteri kadar negatif iyon bulunmamaktadır. Bu sebeple şehir hayatında yaşayanların sağlıkları olumsuz yönde etkilenmektedir. Bu negatif etkileri farkında olan kişiler etkileri tersine çevirme amacı ile çakra kartlarını. Kullanmaktadır. koruyucu ambalajından çıkartılmadan kullanılan kart vücuda 5 santimetre yakında bulunması gerekmektedir.

Ayrıca kredi kartları ve telefonlar gibi manyetik alanlardan uzak tutulması da önemli olmaktadır. Bu hususlara dikkat ederek kullanan kişilerin aymnet chakra kart yorumları ise olumlu olmaktadır. Kullanıcılardan bir çoğunun belirti ilk etki olarak sabahları çok daha dinç ve dinlenmiş olarak uyandıkları olmaktadır.

Diğer yorumlar içerisinde ise beklenen etkilere paralel olarak genel sağlık durumlarında iyileşme, zindelik ve mental olarak dinlenme ve gelişme bulunmaktadır.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir