Aymnet Kök Hücre Cilt Bakım Ürünleri Hakkında Bilgiler

Aymnet kök hücre cilt bakım ürünleri bir cildin ihtiyacı olan temizleme, tonikleme ve nemlendirme gibi bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürün skalası içerisinde bulunan 10 çeşit farklı cilt bakım ürünü ise şu şekilde olmaktadır:

  1. Aym Akneye Eğilimli Ciltler İçin Bakım Kremi
  2. AYM Arındırıcı Ve Canlandığı Yüz Temizleme Jeli
  3. AYM Leke Karşıtı Bakım Kremi Spf 20
  4. AYM Makyaj Temizleyici Misel Su
  5. AYM Nemlendirici Ve Yaşlanma Karşıtı Etkili Bakım Kremi
  6. AYM Ozon Bakım Kremi
  7. AYM Ozonlanmış Zeytinyağı
  8. AYM Sıkılaştırıcı Ve Yoğun Nemlendirici Bakım Jeli
  9. Aym Temizleyici Ve Ferahlatıcı Tonik
  10. AYM Yoğun Nemlendirici Canlandırıcı Sprey

Aym Akneye Eğilimli Ciltler İçin Bakım Kremi

Akneye eğilimli olan ciltlerin en önemli problemlerinden birisi de akne sonrasında oluşan lekeler ve izler olmaktadır. Bu kremin içerisinde bulunan allantoin cildi yatıştırmaktadır. Ayrıca içeriğinde bulunan gliserin ve organik aloe vera jeli ile de cildin kurumasını önleyerek nemlendirmektedir.

Lekelerin giderilmesinde son derece etkili olan bu kremin bu özelliği salisilik asitten gelmektedir. Salisilik asit sadece cilt üzerinde değil gözeneklerin derinliklerine de işleyerek bu bölgeleri de soyarak lekelerin giderilmesinde etkili olmaktadır. Kremin bir diğer özelliği ise içeriğinde bulunan linoleik asit olmaktadır. Bu asit çeşidi ise cildin yıllar içerisinde aldığı etkiler sebebiyle oluşan yaşlı görünümünü azaltması olmaktadır.

AYM Arındırıcı Ve Canlandığı Yüz Temizleme Jeli

Sağlıklı bir cildin olmazsa olmazı temizlemedir. Cildin iyiliği açısından bitki özleri ile oluşturulmuş temizleme jellerinin kullanılması önemlidir. Bu jelin içerisinde bulunan bitki özleri ve vitaminler de cildi tahriş etmeden temizlemeyi sağlamaktadır. Kullanım sonrasında mat bir sonuç bırakarak kullanıcılarına ferahlık vermektedir.

AYM Leke Karşıtı Bakım Kremi Spf 20

İçeriğinde bulunan özel proteinler sayesinde cildi aydınlatan krem, bu sebeple lekelerin yoğunluğunu da azaltmaktadır. Ayrıca cilt tonunu eşitleyen ve güneşe karşı da koruma sağlayan özellikleri bulunmaktadır.

AYM Makyaj Temizleyici Misel Su

Makyajın kolaylıkla temizlenmesini sağlamasını yanında cildin ihtiyaç duyduğu mineralleri de cilde sağlamaktadır. Makyaj temizliği sırasında hem nemlendirme hem de onarma gibi fonksiyonları da güçlendirmektedir.

AYM Nemlendirici Ve Yaşlanma Karşıtı Etkili Bakım Kremi

Hücre aktivitelerinin destekleyen krem aynı zamanda güneşin neden olduğu oksidasyonlara karşı da koruma sağlamaktadır. Ayrıca cildin onarım mekanizmasını da aktive etmektedir. Kremin bir diğer özelliği ise kolajen üretimini artırması ve cildi pürüzsüz bir hale getirmesidir. Kırışıklıkları azaltırken sıkılaşma ve elastikiyet sağlamaktadır.

AYM Ozon Bakım Kremi
AYM Ozon Bakım Kremi

AYM Ozon Bakım Kremi

Bu krem yaşlanma belirtilerine karşı korurken aynı zamanda cilde nem ve ışıltı da sağlamaktadır.

AYM Ozonlanmış Zeytinyağı

Oksijen ile zenginleştirilmiş saf zeytinyağı, deri üzerine yapılan masaj ile daha sağlıklı parlak ve düzgün görünmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu masaj ile cilt hücrelerinin büyümesini ve cilt üzerindeki yaraların iyileşme süreçlerin hızlanmasına sağlayabilmektedir. Kremin bir diğer özelliği ise cilt yüzeyinin temizlenmesi ve mikroplardan arındırılmasıdır. Ayrıca şişlik ve kızarıklık için de kullanılmaktadır.

AYM Sıkılaştırıcı Ve Yoğun Nemlendirici Bakım Jeli

Cildin doğal ışıltısını geri kazanmasını sağlarken aynı zamanda sarkmaları ve kırışıklıklarda gidermektedir.

Aym Temizleyici Ve Ferahlatıcı Tonik

Cilt temizliğinin tamamlanması için tonik önemli bir ürün olmaktadır. Ciltte kalan son kirlerin ve ürün artıklarının temizlenmesinde tonikten yararlanılmaktadır. Bu tonikte içeriğinde bulunan buğday proteini ve aloe vera ile cildi besleyerek elastikiyet kazanmasını sağlar ve aynı zamanda cildi korur.

AYM Yoğun Nemlendirici Canlandırıcı Sprey

Kullanım kolaylığının yanında cilde anında onarıcı etkisinin bulunması en önemli özellikleri arasında olmaktadır. Derinlemesine nemlendirme sağlayan sprey cildi dış etkenlere karşı korurken pürüzsüz bir yumuşaklık da sağlamaktadır.

Bir cildin canlı görünmesi için en temel gereksinim ciltte yeteri kadar kolejenin var olmasıdır. Cildin dinçliğini koruyan kolajen üretimi belli nedenlerden dolayı zamanla azalmaktadır. Bu yüzden kişinin özellikle yüz bölgesinde yaş ilerledikçe kırışıklıklar meydana gelmektedir. Bununla beraber cilt lekeleri giderek çoğalmaktadır. Dolayısıyla günümüz cilt bakım ürünleri kolajenin önemi doğrultusunda ortaya konulmaktadır.

Kolajen üretimi azaldıkça ciltte oluşan gevşeme, kırışma, gözenek gibi cilt problemleri adına çözümler üretilmektedir. Bu çözümleri sunmaya çalışanlardan biri de Aymnet Network Marketing firmasıdır. Söz konusu firma cildi temizleme ve onarma yönünde 10 çeşit ürün ortaya koymaktadır. Bu ürünler sayesinde kök hücre tedavisi laboratuvar ortamına ihtiyaç duymadan halledilmeye çalışılmaktadır. Yapılmaya çalışılan tedavi, kolajen üretimini arttırmak ve cildi canlı bir görünüme kazandırmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir