Aymnet Aktif Yaşam Ürünleri Hakkında Bilgiler

Aymnet Aktif Yaşam Ürünleri Nelerdir

Aşağıda ki listede Aymnet aktif yaşam ürünleri hakkında detaylı bilgileri bulabilirsiniz.

 1. AYM Aktif form Çayı
 2. AYM Calcium Magnesium Zinc
 3. AYM Cohosh Complex
 4. AYM Çörek Otu
 5. AYM Curcuna Soft Gell
 6. AYM Form Complex
 7. AYM Joint Complex
 8. AYM Multivitamin
 9. AYM Pilles Complex
 10. AYM PSA Complex
 11. AYM Red Ginseng
 12. AYM Reishi Mushroom
 13. AYM Saccex Complex
Aymnet Aktif Yaşam Ürünleri Nelerdir
Aymnet Aktif Yaşam Ürünleri Nelerdir

AYM Aktif form Çayı

Zayıflamaya destekçi olarak da bilinen bu çayın içeriği özel bir bitki karışımı ile hazırlanmaktadır. Zinde ve formda kalmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir ürün olan aktif form Çayı tamamen doğal bitkilerden oluşmaktadır. Bitkilerin içeriğinde bulunan etken maddeler vücutta bulunan fazla yağların yakılmasına yardımcı olmaktadır.

Bu bitkisel çayın bir diğer özelliği ise düzenli kullanımı ile kolesterolün ve tansiyonun düşürülmesinde etkili olmasıdır. Diğer bir yandan bağırsak tembelliğine ve gaz şikayetleri ne de iyi gelen çay lezzetiyle de kullanıcılarını memnun etmektedir. Kullanım şekli ise poşet çayın bardakta 3 veya 5 dakika süreyle demlenmesi ile olmaktadır. Arzu edilmesi durumunda limon veya Çubuk tarçınla tatlandırılabilir tüketim sıklığı ise günde 3 olarak belirlenmektedir.

AYM Calcium Magnesium Zinc

Yemeklerden önce birer tablet olarak tavsiye edilen kalsiyum magnezyum ve çinko içeriğine sahip olan bu ürünün kullanım amaçları arasından enerji oluşumunu arttırması, yorgunluğun ve bitkinin azaltılması, kemiklerin ve dişlerin korunması, normal enerji oluşumunun sağlanması, protein sentezinin desteklenmesi ve saçların korunması gibi birçok özelliği bulunmaktadır.

AYM Cohosh Complex

Ürünün içeriğinde bulunan aktif madde Amerika ormanlarından toplanan Karayılan otu olmaktadır. Bu bitkinin içeriğinde bulunan fitoöstrojen sebebiyle rahime giden kan akımını arttırarak kasılmaların azalmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca bitkinin bir diğer özelliği ise menopoz döneminde görülen semptomların hafifletilmesi olmaktadır.

AYM Çörek Otu

Etkinliği birçok bilimsel araştırmada kanıtlanmış olan çörek otu yağının tablet haline getirilmiş çiçekli olan ı’m çörek otu yağı ile mikrop virüs ve mantarlara karşı savunma sağlanabilmektedir. Diğer özellikleri arasında kan şekerinin düşmesine ve damar hastalıklarının önlenmesine yardımcı olduğu da bilinmektedir hazmı da kolaylaştırabilirim bu ya yaraların daha hızlı iyileşmesinde sağlamaktadır alerjisi olan insanların alerji ataklarını önlenmesinde de çörek otu yağından faydalanmaktadır.

AYM Curcuna Soft Gell

Zerdeçalın ana etken maddesi olan korkundan elde edilen bu kapsüller çok güçlü antioksidan özelliğe sahip olmaktadırlar.

AYM Form Complex

Üründe kullanılan L-cartinitine yağ yakımına yardımcı olan ve yıkılan bu yağların tekrar oluşumunu önleyen bir form olarak karşımıza çıkmaktadır. Etken maddenin bu özelliği birçok bilimsel deney ile kanıtlanmış bulunmaktadır.

AYM Joint Complex

Eklemlerde oluşan ağrıların azaltılmasında ve kas ağrılarının, spor yaralanmalarının, kıkırdağın yenilenmesinde yardımcı olarak kullanılan tip 2 kollajen içermektedir.

AYM Multivitamin

Güçlü bir antioksidan özelliği bulunan multivitamin Ayrıca hücrelerin ihtiyaç duyduğu vitaminlerin yaklaşık yüzde yetmiş beşinde karşılakarşılamaktadır.

AYM Pilles Complex

Hemoroidin sebep olduğu şikayetlerin giderilmesine yardımcı olan bitkisel bir gıda takviyesidir.

AYM PSA Complex

İdrar yolları rahatsızlıkların giderilmesine yardımcı olan gıda takviyesi olmaktadır.

AYM Red Ginseng

Merkezi sinir sistemini etkileyen kırmızı ginseng Bu sebeple beyin aktivitesini arttırmada ve hafıza zayıflığını azaltmada etkili olmaktadır.

AYM Reishi Mushroom

Kan şekerini dengeleyici özelliklere sahip olan reishi mantarı aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de azaltmaktadır.

AYM Saccex Complex

Kan şekerini dengelemede ve pankreas tekrar işlevini kazanmasında yardımcı olan bitkisel karışımlı bir gıda takviyesi olmaktadır.

Yukarıda belirtilen aymnet aktif yaşam ürünleri hiç birim ilet özelliği olmayıp her biri tavsiye edilen gıda takviyesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Network marketing nedir? > Aradığınız tüm cevaplar burada.
Ağ pazarlama nasıl yapılır? > Doğru Organizasyon kurma hakkında bilgiler.
Yerli Network firmaları hangileridir? > Temel Açıklamaları ile burada.
Yabancı Network Firmalar Nelerdir? > Hakkında teferruatlı açıklamalar.
Multi level marketing eğitimleri Neler? > Doğru başlangıç nasıl yapılmalı.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunma ayrıca ''Neler Yapıyorum'' bölümünün ilginizi çekeceğini düşündüğüm profesyonel web blogudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir