Anatolian Capsilium Kapsül Faydaları, Yorumları ve Yan Etkileri Neler

Ozon üç oksijen atomundan oluşan kovalent bağlı kimyasal bir bileşiktir. İki atomlu normal atmosferik oksijenin aksine daha çok yüksek enerji taşıyan bir şeklidir.Havadaki oksijenin güneşin UV(Ultraviyole) ışınlarını veya elektrik akımlarını ileri derecede emmesi ile oluşur. İnsanlığın bildiği en kuvvetli ve en sağlam bağlarla oluşmuş oksidandır.

Ozonun en iyi bilinen şekilde bactericidal (bakteri öldürücü), fungicidal (mantar öldürücü) ve beraberinde virostatic (virüs çoğalmasını önleyici) özelliği sebebiyle, enfekte olmuş ciddi yaraların dezenfeksiyonunda kullanılır.

Ayrıca bakteri ve virüslerin sebep olduğu önemli hastalıklar, kan dolaşımını yükseltme yeteneği, dolaşımla ilgili olan bozukluklarda kullanılır. Organik fonksiyonların yeniden canlandırılması ve artması da ozonu çok değerli kılar. Düşük dozlarda kullanıldığında, vücudun immün direncini arttırır diğer bir deyişle temel olan ozon bağışıklık sistemini aktive eder.

Anatolian Network Çarpıcı Gerçekleri : emredal.com.tr/anatolian-network
Anatolian Capsilium
Anatolian Capsilium

Anatolian Capsilium Kapsül Ne işe Yarar

Tiroid bezinin doğal çalışmasını arttırır. Hipotiroidi gibi hastalıkta kullanılır. Aktif metabolizmayı hızlandırır, kilo vermeyi oldukça kolaylaştırır. Alerji ve otoimmün(temel bağışıklık) hastalıklarda çok başarılıdır. En kuvvetli yaşlanma karşıtı ve detoks(arınma) ürünlerindendir.

İnsülin salınımını epey arttırır, Tip-2 diyabet hastalığında kullanılır. Kan damarlarını hızlıca genişletir, kanı sulandırarak kan akışkanlığını arttırır ve damarların içindeki plaklarının çözülmesine oldukça yardımcı olur.

Ozon, beyaz kan hücrelerinin üretimini hızlandırır ve artırır. Bu hücreler vücudumuzu virüs, bakteri ve mantar gibi zararlı organizmalardan korur. Bakterilerin(zararlı olanların) çoğunu düşük çözülümlerde bile öldürür. Klor elementinden binlerce kat daha güçlü bakteri öldürme özelliğine sahip olduğu kabul edilir.

Bütün mantar çeşitlerine ciddi derecede karşı etkindir. Ozon bilinen en iyi virüs öldürücüdür. Çünkü virüslerin doğal yapılarına doğrudan saldırır. Aynı zamanda kansere karşı da kullanılır. Bu ve bunun gibi birçok hastalıkta oldukça işe yarar.

Ayrıca aşağıda ki listede diğer Anatolian Network ürünlerini bulabilirsiniz;

Anatolian Capsilium Kapsül içeriği Nedir

Her bileşeni tamamen bitkisel ve doğaldır. Dengeli ve ideal formüle sahiptir. Enginar (Artichoke Extract %2,5) 300mg, Devedikeni (Milk Thistle Extract %80) 100mg, Karahindiba (Dandelion root ( Flavon)) 100mg olacak şekilde içerisinde yer edinmiştir.

Kapsül içeriği sadece ekstrakt(öz çıkarımı) içermektedir. Buna ek olarak zararlı etki yapabilecek hacim arttırıcı yada koruyucu kullanılmamıştır. Doğal olarak hazırlanmıştır.

Anatolian Capsilium Kapsül Faydaları

tardamarların daralmasına yol açan plakları eritir ve yakar. Sadece büyük damarlardaki değil, küçük damarlardaki zararlı tıkanmaları da çözmeye yardımcı olur. Bu da organların oksijenden yana daha çok beslenmesini sağlar.

Anatolian Capsilium, alyuvarların(kan hücreleri) esnekliğini ve şekil değiştirebilme yeteneğini kolayca yükseltir. Sitrik asit temel döngüsünü aktive eder. Hücredeki enerji üretimini artırır. Özellikle mitokondri için faydalıdır. Antioksidan enzimleri daha kolay kullanılabilir hale gelir.

Vücudu dokularda ve organlarda birikmiş kimysallardan temizler. Ağrı kesici olarak da doktorlar tarafından kullanılır. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve daha iyi çalışmasını sağlar. Bu da sağlıklı yaşam için temel kurallardan biridir.

Çünkü bağışıklık sistemi bizi zararlı durumlardan korumak için çalışan bir sistemdir. Kan yapımını ve beraberinde önemli olan kemik iliği çalışmasını hızlandırır ve arttırır. Kanın oksijen taşıma kapasitesi çok önemlidir. Bu kapasiteyi arttırır.

Anatolian Capsilium Kapsül Yan Etkileri

Bilinen ve kronik olarak karşılaşılan bir yan etkisi bulunmamaktadır. Fakat kullanım talimatlarına ve ideal olarak belirlenen sürece uyulmalıdır.

Anatolian Capsilium Kapsül Nasıl Kullanılır

Günlük hayata uygun olarak şekilde ayarlanmalıdır. Bununla beraber sabah ve akşam yemeklerle birlikte bir kapsül alınması önerilir. İdeal kullanımı bu şekildedir.

Anatolian Capsilium Kapsül Kullananların Yorumları

  • Bir türlü geçmek bilmeyen ergenlik sivilcelerimin çoğu geçti.
  • Düzenli kullanımda kendimi çok daha zinde ve enerjik hissediyorum.
Anatolian Network Çarpıcı Gerçekleri : emredal.com.tr/anatolian-network

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir