Acadebi Kazanç Planı Ve Acadebi Ne Kadar Kazandırır

Yerli network marketing şirketleri arasında bulunan Acadebi ile gelir elde etme yollarını burada anlatacağım. Acabedi kazanç planı hakkında tüm detayları burada bularak, Acadebi kazandırıyor mu ? sorunuza net cevaplar alacaksınız. Acadebi hakkında detaylara geçelim.

Türkiye’deki genç nesillerin e-ticaret yolu ile tanıştırmayı amaçlamaktadır. Acadebi sayesinde genç nesiller henüz eğitim hayatında iken girişimcilik ile tanışma imkanı bulmaktadır. Acadebi ile ekonomiye katkı sağlayabilmektedir. Acadebi’nin web sitesinde buluşan gençlerin, aldıkları sosyal medya hakkındaki tavsiyeler ile kendilerine ait pazar yerlerini açabilmektedir. Acadebi sayesinde tedarik ettikleri ürünleri ya da hizmetleri satışa sunabildiği bir platformdur.

Acadebi sayesinde aldıkları tavsiyelerden kazanç sağlama imkanı bulan genç nesiller kendi işlerinin patronu olma imkanı bulmaktadır.

Ayrıca genç yaşta ve henüz öğrenci iken iş hayatına atılmış olmaktadır. Bununla beraber ekonomiye olan katkısı ise gençlerin kendi paralarını kazanması ile devlete vergi veren bir girişimci olmaları gösterilmektedir.

Acadebi Kazanç Planı Nasıldır

Acadebi platformu kullanıcıların ticaret hacmine göre pek çok alanda kazanç imkanında bulunmaktadır. İlk olarak kullanıcılar kendi oluşturdukları mağazalarından ürünleri %40 indirimli alabilmektedir. Bu aşamada kendi mağazasından alışveriş yapmakta olan kullanıcılar yaptıkları alışverişleri kendi cirolarına yansıtmış olmaktadır.

Ayrıca kullanıcılar mağazalarından yapılan her alışveriş için %40 perakende satışı geliri almaktadır. Bununla beraber kullanıcılar Acadebi’de oluşturulacak takım sayesinde takım kazancı da elde edebilmektedir.

Academi Ne Kadar Kazandırır

Acadebi platformunda bulunan kariyer basamakları çalışılma durumuna göre elde edilmektedir. Kariyer basamaklarında yükseldikçe kazanç da artmaktadır. Aşağıdaki başlıklarda Acadebi ne kadar kazandırır sorusuna cevap vermiş olduk. Her kullanıcı alt kariyer basamağındaki kullanıcıdan %4 ile %8 arasında kazanç elde etmektedir. Bu kariyerler şu şekildedir;

 1. Director için 1000 TL bonus,
 2. Silver Director için 2000 TL bonus,
 3. Gold Director için 3000 TL bonus,
 4. Sapphire Director için 4000 TL bonus,
 5. Platin Director için 5000 TL bonus,
 6. Dianmond Director için 7500 TL bonustur.

Ayrıca gold director ve üzeri kariyerler için de promosyon kazançları bulunmaktadır. Acadebi platformunda referans geliri denilen bir kazanç da mevcuttur. Bu referans gelirleri;

 1. Girişimci Platformu için 250 liraya 200 ACP yani 30 TL,
 2. Startup Platformu için 500 liraya 400 ACP yani 60 TL,
 3. Mini Power Platformu için 30000 liraya 2750 ACP yani 412 TL,
 4. Kobi Platformu için 6000 liraya 5000 ACP yani 750 TL,
 5. Power Gold Platformu için 25000 liraya 24000 ACP yani 3600 TL şeklindedir.
Bu Yazıyı Kaç Puan Verirsiniz ?
[Toplam Puan: 1 Ortalama Puan: 5]
Girişimcilik fikirleri ve güncel finans bilgilerden anında haberdar olmak için; beni Facebook 'da, Twitter 'daInstagram 'da,  Google haberler 'den takip edebilir yada Telegram kanalıma katılabilirsiniz!
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
error: Kopyalama Engeli. Kopya içerikler periyodik olarak şikayet edilmektedir. Emeğe saygılı olalım...