50 Bin TL Sermaye ile Yapılacak En Karlı GARANTİ iş Fikirleri

50 bin TL sermayeyle yapılacak işler, sermayeyi düşük tutan girişimcilerin yöneldikleri alanlar arasındadır. 50 bin, bazı durumlarda yetersiz gibi görünse bile, çoğu iş için yeterlidir.

50 bin TL parayı biriktirmiş ve iş dünyasına atılmak istiyorsanız, sizin için seçtiğimiz en karlı iş fikirlerini inceleyebileceksiniz. Kendinize uygun olanları seçip, iyi bir araştırmadan sonra işinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Elli Bin (50.000) TL Sermaye ile Ne iş Yapılır

 1. Oto Yıkama Dükkanı
 2. Büfe Açmak
 3. Ev Yemekleri Dükkanı Açmak
 4. Mantar Yetiştiriciliği İşi Yapmak
 5. Ayakkabı Mağazası Açmak
 6. AVM İçinde Stant Açmak
 7. Hediyelik Eşya Dükkanı Kurmak
 8. Bebek Giyim Mağazası Açmak
 9. Çiğköfte Dükkanı Açmak
 10. Çiçekçi Dükkanı Açmak
 11. Oyun Evi Açmak
 12. Catering Şirketi Kurmak
 13. Takı Tasarımı ve Satışı Yapmak
 14. Bayan ve Erkek Butik Açmak

Elli Bin TL Sermaye ile Yapılacak En Karlı İş Fikirleri Neler

Oto Yıkama Dükkanı
Oto Yıkama Dükkanı

Oto Yıkama Dükkanı

Müşteri potansiyeli ve getirisi yüksek olan oto yıkama dükkanı, 50 bin TL ile yapılabilecek en karlı işlerden biridir. Maliyetinin düşük olması, birçok kişiyi bu yöne itmiştir. Eğer iyi gelir elde etmek istiyorsanız, diğer firmalarla rekabet etmeyi bilmeli, işinizi kaliteli yapmalısınız. Ayda ortalama 2 ile 6 bin arasında gelir elde edebilirsiniz.

Büfe Açmak
Büfe Açmak

Büfe Açmak

50 bin TL gibi bir miktarla açılabilecek büfe, sadece ülkemizin değil dünyanın her yerinde potansiyel en iyi işler arasında yer alıyor. Büfenin yerini çok iyi seçtikten sonra, 50 bin TL ile getirisi yüksek büfe açabilirsiniz. Büfenin yerine göre ortalama 3 ile 9 bin arasında kazanç elde edebilirsiniz.

Ev Yemekleri Dükkanı Açmak
Ev Yemekleri Dükkanı Açmak

Ev Yemekleri Dükkanı Açmak

Çalışan insanların yavaştan yöneldikleri ev yemekleri lokantalarının geleceği parlak görünüyor. Günümüzde de açıldığında iyi kar elde edilebilecek bu dükkanda kaliteli iş her şeyin başında geliyor. Kendinize ev yemekleri konusunda güveniyorsanız, getirisi 2-10 bin lira arasında değişen ev yemekleri dükkanını açmak için adım atabilirsiniz.

Mantar Yetiştiriciliği İşi Yapmak
Mantar Yetiştiriciliği İşi Yapmak

Mantar Yetiştiriciliği İşi Yapmak

Mantar yetiştiriciliği, çağımızda popüler olmaya başlamış iş alanlarından birisidir. Birçok insan bu işle geçimini sağlıyor, yüksek miktarlarda paralar kazanabiliyorlar. Bulunduğunuz bölgenin iklim koşullarını biliyorsanız, yörenizde yetişebilecek mantarları incelemeye başlayabilirsiniz. Mantar yetiştirme işi kolay gibi görünen ama aslında çok emek isteyen bir iş olduğundan, iyi kazanç getiriyor diyebiliriz.

Ayakkabı Mağazası Açmak
Ayakkabı Mağazası Açmak

Ayakkabı Mağazası Açmak

Ayakkabılar satışta en çok kar edilen ürünlerin başında gelir.50 bin TL ile ayakkabı dükkanı açmak, iyi gelir elde etme yollarından biridir. Ayakkabı mağazası için en çok masraf ürünlere gideceğinden, kendinize iyi bir yer seçimi yapmanız yeterli olacaktır. Bunun haricinde iyi gelir elde etmeniz gayet mümkün olacaktır.

AVM İçinde Stant Açmak
AVM İçinde Stant Açmak

AVM İçinde Stant Açmak

Türkiye’de artan AVM sayısı ve insanların artık buralara çok fazla yönelmeye başlaması, bu işi karlı yapan unsurlar arasında. 50 bin TL paranız varsa en akıllıca yatırım yapacağınız yerlerden biri AVM içerisinde stant açmak olacaktır.

AVM içerisindeki stantlarda genellikle hediyelik eşyalar, kozmetik ürünler ve yiyecek-içecek satılıyor. Sizde gerekli araştırmaları yaparak aylık 5 bin TL üzerinde kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak
Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

Hediyelik Eşya Dükkanı Açmak

50 bin TL para ile ne yapabilirim diyorsanız, hediyelik eşya dükkanını size tavsiye edebiliriz. Zira bu iş fikri, 50 bin lira ile yapılabilecek en iyi işlerden birisi. Ülkemizde turist verimi düşünüldüğünde, oldukça mantıklı iş fikri olabildiğini söylemek mümkün olacaktır.

Bebek Giyim Mağazası Açmak
Bebek Giyim Mağazası Açmak

Bebek Giyim Mağazası Açmak

Nüfus yoğunluğunun artmasıyla birlikte, bebek giyimine olan ilgi artmaya başladı. Eski dönemlerde sadece belli noktalarda görülen bebek giyim mağazaları, artık her köşe başında bulunuyor. Eğer iyi bir kazanç elde etmek amacınız varsa, merkez içinde en iyi yeri seçip, kar elde etmeye başlayabilirsiniz.

Çiğköfte Dükkanı Açmak
Çiğköfte Dükkanı Açmak

Çiğköfte Dükkanı Açmak

Çiğköfte dükkanlarının artmasının en önemli nedeni, insanların bu lezzetleri sevmeye başlamasıdır. Artan talep düşünüldüğünde, 50 bin sermayeyle yapılacak en iyi işler gurubunda yer alıyor. Eğer mantıklı iş fikirleri arıyorsanız, çiğköfte dükkanı açarak ayda 3-10 bin lira arası para kazanabilirsiniz.

Çiçekçi Dükkanı Açmak
Çiçekçi Dükkanı Açmak

Çiçekçi Dükkanı Açmak

50 bin TL sermayeyle, çok iyi görünen çiçekçi dükkanı açabilirsiniz. Düğün sayılarının arttığı düşünüldüğünde, bunun mantıklı iş fikri olduğunu görmek kolay olacaktır. Ayda 4 bin lira üzerinde kazanç sağlamak için çiçekçi dükkanı fikrini düşünmeye başlayabilirsiniz.

Oyun Evi Açmak
Oyun Evi Açmak

Oyun Evi Açmak

Çocuklara yönelik olan oyun evler, en çok getiri veren iş kolları arasında bulunuyor. Çocuklara yönelik her işte olduğu gibi oyun evleri, çok fazla rağbet görüyor diyebiliriz. 50 bin TL sermayeyle, çocukların ilgisini çekecek, size iyi kazandıracak oyun evi açabilirsiniz. Aydan aya ortalama kazancınız, 7 bin lira civarında olabilir.

50 bin lira sermayeyle yapılacak onlarca iş fikri bulunuyor. Bunlar arasından en karlı, mantıklı ve kolay işleri sizler için seçtik. 50 bin TL yatırımla ortalama 2 ile 14 bin arasında kazanç sağlayabileceğinizi unutmamalısınız.

En yüksek seviyeden kar elde etmek istiyorsanız, yerinizi iyi seçmeli, yaptığınız işe saygı duymalısınız. En iyi ve karlı iş fikirleri, tamamen sizin kararlarınız doğrultusunda ilerler. Siz karar verdikten sonra, rahatlıkla kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kendi işini kurmak ve yönetmek isteyen pek çok kişi karlı iş fikirleri araştırmaktadır. Bütçesi yalnızca 50 bin tl olan kişiler için önerilen iş fikirleri oldukça geniş bir kategori barındırmaktadır. 50 bin tl ile ne iş yapılır sorusu için önerilen iş fikirleri, kişinin kendi ilgi alanına göre değişmektedir. Önerilen iş fikirleri arasında kendi işini kurmak isteyen kişiler hızlı bir girişim programı hazırlamalıdır.

Catering Şirketi Kurmak
Catering Şirketi Kurmak

Catering Şirketi Kurmak

Son zamanların en fazla ilgi duyulan mesleklerinden biri catering şirketleridir. Pek çok dükkana, firmaya ve şirkete yemek gönderen catering firmaları, oldukça büyük ihaleler alarak iş akımını sürdürmektedir.

50 bin tl sermaye ile neler yapılır sorusu için catering şirketi kurmak, kısa zaman içerisinde firmanın kara geçmesini sağlayacaktır. Pek çok yere yiyecek gönderimi yapan catering firmaları, az bütçe ile büyük kazançlar elde etmektedir.

Takı Tasarımı ve Satışı Yapmak
Takı Tasarımı ve Satışı Yapmak

Takı Tasarımı ve Satışı Yapmak

Elli bin tl ile yapılacak işler alanında hanımların en büyük ilgi duydukları meslek takı tasarımcılığıdır. Takı tasarlamayı seven ve bunların satışını yürütmek isteyen kişiler az bütçe ile büyük işler başarabilmektedir.

Ürünler için gerekli olan malzemeleri satın alan kişiler, çeşitli PR hizmeti ve reklam verme işleminin ardından tasarladığı takıları satışa hazır hale getirmektedir. Takı tasarımı ve satışının büyük ilgi toplaması, bu alanda hizmet açığını da doldurmaktadır.

Bayan ve Erkek Butik Açmak
Bayan ve Erkek Butik Açmak

Bayan ve Erkek Butik Açmak

Son zamanların en çok gelişen sektörlerinden biri giyim sektörüdür. Bu alanda hizmet veren kişilerin fazla olması ile birlikte müşterilerin beklentileri de artmaktadır. Bayan ve erkek üzerine butik açacak olan kişiler farklı tasarım kıyafetleri kendi butiklerinde sergileyerek kısa zaman içerisinde belirli bir müşteri kitlesine ulaşmaktadır.

Özellikle internet siteleri üzerinden satış yapmak isteyen kişiler az bütçe ile ürün satın alıp bu ürünleri kendi kurduğu sitesinde satışa koymaktadır. Çeşitli PR hizmeti alan kişiler reklamını yaptığı butik üzerinden büyük kazançlar elde etmektedir. Ürün çeşitliliğinin fazla olduğu butiklere duyulan ilgi ile beraber kısa süre içerisinde büyüme gözle görülmektedir. Aynı zamanda dükkan açarak yüz yüze satış yapmak isteyen kişiler oldukça fazla insana da rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Emre DAL

2008 yılında ilk web sitemi açtım. 200+ projede yer alarak, web tasarım, wordpress ve seo alanında her gün güncel bilgiler ile kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kripto paralara ise ayrı bir merakım var. Web sitemin amacı; farklı kategorilerde araştırmacılara güncel ve trend bilgileri sunmak.

Kategorideki Rastgele Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir